• تعداد مطالب: 3494
  • تعداد نظرات: 16403
  • کاربران جاری: 140 نفر
  • بازدید های امروز: 28513
  • بازدید های دیروز: 53353
  • مجموع بازدید ها: 95870011
  .:: تابلوی اعلانات ::.  
- بخش کارت شارژ سایت افتتاح شد.
- به زودی سایت با ظاهر و امکاناتی جدید رونمایی خواهد شد.
- بخش انجمن سایت به زودی راه اندازی خواهد شد . کاربرانی که تجربه مدیریت انجمن دارند و مایل به همکاری در مدیریت انجمن هستند با ایمیل info@ariamobile.net تماس بگیرند.

پینوشت :
مشکلاتی در مسائل کلی سایت به وجود آمده اگر موفق به حل شدن این مشکلات شدیم. مجددا قوی تر از قبل در خدمت شما کاربران گرامی خواهیم بود.مجموعه 30 عکس با کیفیت و زیبا با موضوعات ماشین و موتور مسابقه در سایز 240x320 آماده کردیم. فرمت این عکس ها jpg  میباشد و میتوانید از سایت تخصصی آریا موبایل دریافت نمائید.

AriaMobile.Net


  دانلود عکس ها   حجم فايل : 826 کیلوبایت
   پسورد فايل ها : www.ariamobile.net
authorنوشته:Power date تاريخ:شنبه، 23 آبانماه 1388  comment نظرات[3]
بازی جنگ خان ها
برای مبارزه آماده شوید!
به دنیای شوالیه ها و سربازان در قرون وسطی سفر کنید و در دنیای مجازی به صورت آنلاین قدم در جنگ های نفس گیر گذارید. در این بازی آنلاین 12 نژاد ، 16 یگان جنگی ، 12 سازه متفاوت و 13 مهارت همراه با قابلیت های ویژه دیگر در نظر گرفته شده است که شما می توانید با بهره گیری از آنها قدرت امپراطوری خود را به رخ دیگر بازیکنان کشید.
پس از انتخاب نژاد، وقت آن است که نیروهای نظامی خود را تعلیم داده تا برای مبارزه با دیگر خان ها آماده شوند. همچنین 12 یگان نظامی در اختیار شما است تا قدرت حمله به دیگر سرزمین ها را داشته باشید. در این سرزمین گنج های با ارزشی وجود دارد که شما باید آنها را پیدا کنید. سرزمین های پهناور و جنگ های سرنوشت انتظار شما را می کشند . زمان را از دست ندهید و پا به دنیای شوالیه ها گذارید.


entry نظرات ديگران در مورد اين مطلب
m

age axa tak tak mizashtin vase download behtar bood

تاريخ:دوشنبه، 14 شهریورماه 1390، 0:02 صبح
پیمان

عکساش که خیلی بی کیفیتن!

تاريخ:دوشنبه، 4 آذرماه 1392، 0:29 صبح

entry مطالب مرتبط
entry آخرين ارسالهاي سايت