• تعداد مطالب: 3494
  • تعداد نظرات: 16403
  • کاربران جاری: 112 نفر
  • بازدید های امروز: 39020
  • بازدید های دیروز: 44969
  • مجموع بازدید ها: 95827165
  .:: تابلوی اعلانات ::.  
- بخش کارت شارژ سایت افتتاح شد.
- به زودی سایت با ظاهر و امکاناتی جدید رونمایی خواهد شد.
- بخش انجمن سایت به زودی راه اندازی خواهد شد . کاربرانی که تجربه مدیریت انجمن دارند و مایل به همکاری در مدیریت انجمن هستند با ایمیل info@ariamobile.net تماس بگیرند.

پینوشت :
مشکلاتی در مسائل کلی سایت به وجود آمده اگر موفق به حل شدن این مشکلات شدیم. مجددا قوی تر از قبل در خدمت شما کاربران گرامی خواهیم بود.شما به عنوان یک متخصص خون پلیس میامی برای تحقیق به صحنه جرم اعزام می شوید و برای کشف حقیقت و یافتن آدم کشان تحقیقاتی را آغاز می کنید.در این ماموریت اتفاقاتی رخ می دهد تا شما بیش از پیش درگیر موضوع شده و در این بازی ماجرایی مراحل مختلفی را پشت سر گذاشته و در این مراحل با کسب غنایم و بازکردن سلاح ها و وسایل نقلیه ماموریت خود را به پایان برسانید.Android O/S : 2.0.1+----------------------------------------------------------------------------------------------

راهنما :
1- فایل APK بازی را نصب کنید
2- پوشه 'com.marceckoentertainment.dexterTheGame2' را به آدرس 'sdcard/Android/obb' گوشی خود کپی کنید
3- بازی را اجرا کنید و از آن لذت ببرید.

  دانلود فایل نصب   حجم فايل :8.56 مگابایت
  دانلود دیتا   حجم فايل :163 مگابایت
   پسورد فايل ها : www.ariamobile.net
authorنوشته:حسین date تاريخ:یکشنبه، 29 بهمنماه 1391  comment نظرات[0]
بازی جنگ خان ها
برای مبارزه آماده شوید!
به دنیای شوالیه ها و سربازان در قرون وسطی سفر کنید و در دنیای مجازی به صورت آنلاین قدم در جنگ های نفس گیر گذارید. در این بازی آنلاین 12 نژاد ، 16 یگان جنگی ، 12 سازه متفاوت و 13 مهارت همراه با قابلیت های ویژه دیگر در نظر گرفته شده است که شما می توانید با بهره گیری از آنها قدرت امپراطوری خود را به رخ دیگر بازیکنان کشید.
پس از انتخاب نژاد، وقت آن است که نیروهای نظامی خود را تعلیم داده تا برای مبارزه با دیگر خان ها آماده شوند. همچنین 12 یگان نظامی در اختیار شما است تا قدرت حمله به دیگر سرزمین ها را داشته باشید. در این سرزمین گنج های با ارزشی وجود دارد که شما باید آنها را پیدا کنید. سرزمین های پهناور و جنگ های سرنوشت انتظار شما را می کشند . زمان را از دست ندهید و پا به دنیای شوالیه ها گذارید.


entry نظرات ديگران در مورد اين مطلب

entry مطالب مرتبط
entry آخرين ارسالهاي سايت