• تعداد مطالب: 3494
  • تعداد نظرات: 16403
  • کاربران جاری: 68 نفر
  • بازدید های امروز: 4567
  • بازدید های دیروز: 53353
  • مجموع بازدید ها: 95846065
  .:: تابلوی اعلانات ::.  
- بخش کارت شارژ سایت افتتاح شد.
- به زودی سایت با ظاهر و امکاناتی جدید رونمایی خواهد شد.
- بخش انجمن سایت به زودی راه اندازی خواهد شد . کاربرانی که تجربه مدیریت انجمن دارند و مایل به همکاری در مدیریت انجمن هستند با ایمیل info@ariamobile.net تماس بگیرند.

پینوشت :
مشکلاتی در مسائل کلی سایت به وجود آمده اگر موفق به حل شدن این مشکلات شدیم. مجددا قوی تر از قبل در خدمت شما کاربران گرامی خواهیم بود.زامبی ها به شما حمله کرده اند و شما به مبارزه با زامبی ها خواهید رفت .
شلیک ، انفجار و ضربه به زامبی های زنده شده ، شما را ساعت ها سرگرم خواهد کرد.

ویژگی ها :
- نبرد شما در راه با 50 موج زامبی
- ایستادگی شما در برابر 6 نوع زامبی مختلف
- جمع آوری پول نقد برای خرید تمام 35 سلاحAndroid O/S : 2.0.1+----------------------------------------------------------------------------------------------

  دانلود   حجم فايل : 19.2 مگابایت
   پسورد فايل ها : www.ariamobile.net
authorنوشته:حسین date تاريخ:دوشنبه، 28 اسفندماه 1391  comment نظرات[0]
بازی جنگ خان ها
برای مبارزه آماده شوید!
به دنیای شوالیه ها و سربازان در قرون وسطی سفر کنید و در دنیای مجازی به صورت آنلاین قدم در جنگ های نفس گیر گذارید. در این بازی آنلاین 12 نژاد ، 16 یگان جنگی ، 12 سازه متفاوت و 13 مهارت همراه با قابلیت های ویژه دیگر در نظر گرفته شده است که شما می توانید با بهره گیری از آنها قدرت امپراطوری خود را به رخ دیگر بازیکنان کشید.
پس از انتخاب نژاد، وقت آن است که نیروهای نظامی خود را تعلیم داده تا برای مبارزه با دیگر خان ها آماده شوند. همچنین 12 یگان نظامی در اختیار شما است تا قدرت حمله به دیگر سرزمین ها را داشته باشید. در این سرزمین گنج های با ارزشی وجود دارد که شما باید آنها را پیدا کنید. سرزمین های پهناور و جنگ های سرنوشت انتظار شما را می کشند . زمان را از دست ندهید و پا به دنیای شوالیه ها گذارید.


entry نظرات ديگران در مورد اين مطلب

entry مطالب مرتبط
entry آخرين ارسالهاي سايت