• تعداد مطالب: 3494
  • تعداد نظرات: 16403
  • کاربران جاری: 88 نفر
  • بازدید های امروز: 44475
  • بازدید های دیروز: 46448
  • مجموع بازدید ها: 95271252
  .:: تابلوی اعلانات ::.  
- بخش کارت شارژ سایت افتتاح شد.
- به زودی سایت با ظاهر و امکاناتی جدید رونمایی خواهد شد.
- بخش انجمن سایت به زودی راه اندازی خواهد شد . کاربرانی که تجربه مدیریت انجمن دارند و مایل به همکاری در مدیریت انجمن هستند با ایمیل info@ariamobile.net تماس بگیرند.

پینوشت :
مشکلاتی در مسائل کلی سایت به وجود آمده اگر موفق به حل شدن این مشکلات شدیم. مجددا قوی تر از قبل در خدمت شما کاربران گرامی خواهیم بود.Mind Games یک مجموعه از بازی های فکری جالب است .بعضی از آنها از دوران کودکی برای همه ما شناخته شده است که در هر زمان می توانید بازی کنید هم زمان بیکاری و هم در زمان کار زیرا از دهنتان کار خواهید کشید. این بازی یک بازی برای افراد هوشمندی است که دوست دارند اوقات فراغت خود را به حل پازل و معماهای منطقی و ریاضی با استفاده از ذهن خود کنند.
18 نوع پازل مختلف و 230 مرحلهسیستم عامل مورد نیاز : Android 2.1+ و یا بالاتر----------------------------------------------------------------------------------------------

  دانلود   حجم فايل : 16 مگابایت
   پسورد فايل ها : www.ariamobile.net
authorنوشته:حسین date تاريخ:چهارشنبه، 7 فروردینماه 1392  comment نظرات[0]
بازی جنگ خان ها
برای مبارزه آماده شوید!
به دنیای شوالیه ها و سربازان در قرون وسطی سفر کنید و در دنیای مجازی به صورت آنلاین قدم در جنگ های نفس گیر گذارید. در این بازی آنلاین 12 نژاد ، 16 یگان جنگی ، 12 سازه متفاوت و 13 مهارت همراه با قابلیت های ویژه دیگر در نظر گرفته شده است که شما می توانید با بهره گیری از آنها قدرت امپراطوری خود را به رخ دیگر بازیکنان کشید.
پس از انتخاب نژاد، وقت آن است که نیروهای نظامی خود را تعلیم داده تا برای مبارزه با دیگر خان ها آماده شوند. همچنین 12 یگان نظامی در اختیار شما است تا قدرت حمله به دیگر سرزمین ها را داشته باشید. در این سرزمین گنج های با ارزشی وجود دارد که شما باید آنها را پیدا کنید. سرزمین های پهناور و جنگ های سرنوشت انتظار شما را می کشند . زمان را از دست ندهید و پا به دنیای شوالیه ها گذارید.


entry نظرات ديگران در مورد اين مطلب

entry مطالب مرتبط
entry آخرين ارسالهاي سايت