• تعداد مطالب: 3529
  • تعداد نظرات: 16484
  • کاربران جاری: 163 نفر
  • بازدید های امروز: 4977
  • بازدید های دیروز: 151423
  • مجموع بازدید ها: 103555074
  .:: تابلوی اعلانات ::.  
- بخش کارت شارژ سایت افتتاح شد.
- به زودی سایت با ظاهر و امکاناتی جدید رونمایی خواهد شد.
- به زودی سایت با مطالب جدید در زمینه اندروید بروز رسانی می شود با ما همراه باشید

Wechat نرم افزاری بسیار محبوب و جذاب که توانست در مدت کوتاهی طرفداران زیادی پیدا کند! این برنامه قابلیت های متنوعی را به شما در کنار ارسال و دریافت پیام های متنی، تماس های صوتی و تصویری می دهد که با سایر نرم افزار های موجود تفاوت هایی دارد. از ویژگی ها و امکانات WeChat:

- کیفیت صوتی و تصویری فوق العاده
- قابلیت جستجو دوستان به صورت منطقه ای و شهری به کمک GPS
- قابلیت ارسال و دریافت شکلک های بامزه و زیبا
- قابلیت تماس صوتی به صورت Walkie-Talkie
- قابلیت ایجاد گروه دوستان جهت مکالمه های گروهی
- قابلیت چت با افراد در نزدیکی شما توسط GPS
- قابلیت وارد کردن دفترچه تلفن به صورت خودکار جهت شناسایی دوستان فعال در WeChat
- پشتیبانی کامل از تمامی دستگاه های تحت سیستم عامل آندروید
- و  ...
سیستم عامل هایی که پشتیبانی می کنند:

Android 2.1 و یا بالاتر
iOS 4.3 و یا بالاتر
Symbian s60v3 or s60v5 or S^3 or Anna or Belle
Windows Phone 8
BlackBerry

ادامه نرم افزار محبوب Wechat - تماس متنی و صوتی و تصویری به صورت رایگان

authorنوشته:علیرضا date تاریخ:یکشنبه، 3 آذرماه 1392 | comment نظرات[16]

بسته نرم افزاري تايم تولز که براي ويندوز موبايل 6 , 6.1 و 6.5 طراحي شده است تقويم شمسي، قمري و ميلادي را نشان ميدهد همينطور کساني که علاقه دارند ميتوانند اوقات شرعي هزاران شهر در مناطق مختلف جهان را در آن پيدا کنند. علاوه برا آن جهت قبله را هم در اين شهرها نشان ميدهد . اگر دسترسي به جي پي اس داشته با شيد پارامترهاي مورد نياز آن را ميتوانيد در اين نرم افزار ببينيد و علاوه بر آن جهت قبله و اوقات شرعي در هر نقطه روي کره زمين را مشخص ميکند و اگر دستگاه در جاي مناسب در حال حرکت باشد عقربه قطب نماي اين نرم افزار جهت شمال و جنوب مغناطيسي و واقعي - هرکدام را که مايل باشيد ميتوانيد ببينيد.· تقويم
روزهاي ماههاي شمسي - قمري و ميلادي بصورت جدول بندي شده و با مشخص بودن روزهاي هفته بطوري که هر ماه در يک صفحه قرار گيرد نشان داده ميشود . اين تقويم قابليت آن را دارد که به انتخاب استفاده کننده و با يک حرکت به زبان فارسي و بر اساس روزها و ماههاي شمسي مرتب شود يا اين که به زبان انگليسي و به ترتيب روزها و ماههاي ميلادي تشان داده شود . استفاده کننده ميتواند يک دوره يکصد ساله را در اين تقويم ببيند و در صورت علاقه ميتواند روز تولد خود و اطرافيان و ساير مناسبت ها را با روزهاي هفته و ماهاي ميلادي و قمري مطابقت کند .

· زمان تحويل سال
زمان تحويل سال را براي سالهاي مختلف با تقريب دقيقه محاسبه ميکند.

· قطب نما
براي استفاده از قطب نماي جي پي اس بايد دستگاه در حال حرکت با سرعت مناسب و در محل مناسبي باشد - نزديک درخت يا پوشش کابل برق و امثال آن که ايجاد تداخل در امواج جي پي اس ميکند نباشد. در اين صورت عقربه قطب نماي نرم افزار جهت شمال و جنوب مغناطيسي و واقعي محل را نشان ميدهي.

· قبله نما
عقربه سفيد رنگ قبله نما جهت قبله را در شهرهاي مورد اشاره در مناطق مختلف کره زمين نشان ميدهد. در صورت استفاده از جي پي اس - قبله نما جهت قبله را با مختصات دريافتي از جي پي اس در هر مکان که دسترسي به جي پي اس باشد مشخص ميکند. البته قبل از استفاده از قبله نما بايد جهت شمال و جنوب محل مورد نظر از هر طريق ممکن - قطب نماي مغناطيسي يا حرکت کردن دستگاه در محل و سرعت مناسب و در نتيجه استفاده از قطب نماي جي پي اس اين نرم افزار و يا هر طريق ديگر - مشخص شود.

· طلوع و غروب خورشيد و اوقات شرعي
طلوع و غروب خورشيد و اوقات شرعي که با محاسبات رياضي تعيين ميگردد براي شيعه - که اعتماد به آن موکول به تاييد مراجع تقليد است - و ساير مذاهب در نظر گرفته شده و استفاده کننده ميتواند هرکدام را که مايل باشد و براي تاريخهاي متفاوت انتخاب کرده و با هم مقايسه کند. اين پارامترها براي هزاران شهر در مناطق مختلف کره زمين با انتخاب استفاده کننده محاسبه ميگردد. در صورت استفاده از جي پي اس مبناي محاسبه مختصات مکاني گرفته شده از جي پي اس ميباشد.

· سرزمين هاي شمالي و جنوبي
براي مکانهاي بالاي 50+ درجه وپايينتر از 50- درجه که در زمانهاي مشخصي امکان محاسبه بعضي از زمانها با روشهاي متداول امکان پذير نيست - از روش پيش فرض يا زاويه اي استفاده شده است. اين زمانها با علامت ستاره مشخص ميشوند. براي مکانهايي که نزديک به قطب هستند و روزهايي از سال طلوع و غروب واقعي ندارند بعضي از زمانها که وابسته به طلوع و غروب هستند محاسبه نميشوند و با علامت"-------" نشان داده ميشوند.

ادامه نرم افزار تايم تولز TimeTools v0.5 براي گوشي هاي ويندوز موبايل

authorنوشته:حسین date تاریخ:یکشنبه، 19 تیرماه 1390 | comment نظرات[3]

امنیت کامل گوشی های ویندوز موبایل با کسپراسکای موبایل
یکی از قدرتمندترین و کاربردی ترین برنامه های امنیتی ساخته شده برای گوشی های ویندوز موبایل  KMS است. این برنامه با حجم نسبتا کم خود می تواند حفاظت از اطلاعات شما را به طور کامل تضمین کند.
ویژگی ها و امکانات KMS:
- حفاظت از دفترچه تلفن، عکس ها و فایلها از دسترسی های غیر مجاز
- توانایی رمزگذاری و پاک کردن پوشه ها از راه دور (گوشی به سرقت رفته)
- تعیین محل گوشی به سرقت رفته(با استفاده از GPS)
-  بلوک کردن تماس ها و اس ام اس های ناخواسته و مزاحم
- کنترل از راه دور کودکان توسط والدین برای مثال: چک کردن تماس ها و اس ام اس ها
- و کنترل محل دقیق کودکان (با استفاده از جی پی اس)
- حفاظت از گوشی هوشمند خود در مقابل برنامه های مخرب و حمله های شبکه
- قابلیت کنترل و امنیت بیش از حد روی مخاطبین و اس ام اس هایی که شما تعیین می کنید
- و ...
کسپراسکای امنیت موبایل 9 همه نیاز های شما به حفاظت گوشی خود در مقابل آسیب ها و حملات را تامین میکند. اسکن در مواقع تعیین شده، به روز رسانی خودکار و مسدود کردن اتصال به شبکه های خطرناک از دیگر ویژگی های این برنامه است.


ادامه آنتی ویروس قدرتمند kaspersky mobile security 9 - ویندوز موبایل

authorنوشته:علیرضا date تاریخ:سه شنبه، 23 فروردینماه 1390 | comment نظرات[1]